Популярні запитання (FAQ)

Існує ряд стандартних абревіатур, котрими прийнято позначати типи надання харчування у готелях.

OB (only bed), RO (room only) – ці скорочення вказують на те, що харчування у даному готелі не надається. Іноді можливий вибір з обмеженого переліку страв за окрему оплату.

ВВ (bed and breskfast) – у вартість проживання включено сніданок, у більшості випадків – т.зв шведський стіл. Додаткове харчування у готельному барі або ресторані оплачується окремо.

HB (half board) – дворазове харчування, включене у вартість проживання. У більшості випадків ідеться про сніданок і вечерю, іноді – про сніданок і обід. На сніданок подають безкоштовні чай або каву, але напої в обід і вечерю доведеться оплачувати додатково.

НВ+ – те саме дворазове харчування, однак алкогольні й безалкогольні напої місцевого виробництва подаються безкоштовно протягом усього дня.

FB (full board), або повний пансіон – це триразове харчування: сніданок, обід и шведський стіл на вечерю.

FB+ – покращений пансіон, у вартість якого входять напої на сніданок, обід і вечерю.

Триразове харчування з подачею напоїв протягом цілого дня називають Mini All Inclusive. Напої (переважно місцевого виробництва) подаються у необмеженій кількості.

All Inclusive (ALL) – у вартість проживання входять сніданок, обід, вечеря, напої протягом дня, а також додаткове харчування – другий сніданок, ланч, пізня вечеря, легкі закуски.

Харчування у готелі може бути побудоване за кількома різними схемами.

Шведський стіл – широкий асортимент страв, що надаються на вибір. Цей тип харчування передбачає самообслуговування.

A la Carte – харчування «по меню», передбачає можливість вибору кількох страв із запропонованого переліку. Як правило, це закуска, основна страва і десерт.

Англійський сніданок – повноцінний сніданок, до складу якого входять яєшня, тости з маслом і джемом, фруктовий сік, чай або кава.

Континентальний сніданок  – це булочка з маслом і джемом та чашка кави або чаю. Такі сніданки зазвичай подаються у європейських готелях.
load

Бронювання перельоту...

Min Max

Min Max

Min Max

Min Max