Популярні запитання (FAQ)

Види харчування в готелях

Окрім інших послуг, у вартість готельного номера може входити харчування. Воно може бути як одноразове, так і багаторазове, може включати різноманітні напої та закуски. Для зручності кожен тип харчування має свою назву і абревіатуру.

Типи харчування в готелях

OB (only bed), RO (room only) — ці скорочення говорять про те, що харчування в готелі не надається. Іноді можливий вибір деяких страв з меню за додаткову платню.

ВВ (bed and breskfast) — у вартість проживання входить сніданок, переважно — шведський стіл. Додаткове харчування в барі чи ресторані готелю (обіди, вечері) оплачується окремо.

ВВ+ — розширений варіант ВВ, що включає додаткові послуги.
 
HB (half board) — це дворазове харчування в готелі. У більшості випадків до нього входять сніданок і вечеря, іноді — сніданок і обід. На сніданок подають безкоштовну каву або чай, але за напої за вечерею і обідом доведеться платити додатково.

НВ+ — те ж дворазове харчування, але алкогольні та безалкогольні напої місцевого виробництва подаються безкоштовно протягом усього дня.

HB VIP — розширене дворазове харчування для особливо важливих персон.

FB (full board) — це триразове харчування: сніданок, обід і шведський стіл на вечерю. За всі напої необхідно платити.

FB+ — це покращений ВВ, до його вартості входять будь-які напої під час сніданку, обіду та вечері.

BD+ (brunch dinner+) — тип харчування, поширений на гірськолижних курортах. Включає сніданок, що переходить у ранній обід, і вечерю. Алкогольні (вино і пиво) і безалкогольні напої місцевого виробництва також безкоштовні.

AI LIGHT (light all inclusive)
— один з видів харчування за системою FB. У нього включені: сніданок, обід, вечеря, будь-яка кількість напоїв місцевого виробництва.

AI (all inclusive) — у вартість проживання в готелі входять сніданок, обід і вечеря, а протягом дня, окрім напоїв, пропонується ще й додаткове харчування — другий сніданок, ланч, пізня вечеря, легкі закуски.

UAI (ultra all inclusive) — це покращений AI, до нього входять не тільки місцеві, а й імпортні алкогольні та безалкогольні напої в будь-якій кількості.

IMP AI (imperial all inclusive) — розширене харчування, до якого входять сніданок, обід і вечеря у вигляді шведського столу з європейською та арабською кухнею. Також пропонується пізній сніданок, усілякі закуски, кондитерські вироби, дитяче меню, а також будь-які напої місцевого виробництва.

CLB PH (club pharaon) — включає сніданок, обід і шведський стіл на вечерю, напої місцевого виробництва. По приїзду в готель гостям пропонують вітальний коктейль, фрукти, солодощі.

Принципи подачі харчування

Шведський стіл — це широкий вибір страв, наданих на вибір. Такий принцип харчування передбачає самообслуговування.
A la Carte (харчування «по меню») — передбачає можливість вибрати кілька страв із запропонованого меню, як правило це закуска, основна страва і десерт.
Англійський сніданок — це повноцінний сніданок, що включає яєчню, тости з маслом і джемом, фруктовий сік, чай або каву.
Континентальний сніданок — складається з булочки з маслом і джемом і чашки кави або чаю. Такі сніданки подаються в європейських готелях.

load

Бронювання перельоту...

Знайшли помилку?


Ціна від

Ціна від

Ціна від

Ціна від

Рейтинг TripAdvisor

отзывов